HORSKÁ KOLA

Teď budete se svým kolem možná nejdále, než jste kdy snili. Poznejte skvělé terény, volnou krajinu i náš zodpovědný servis. Kolo je výborná zábava jak v Evropě, tak i na jiných kontinentech. Úroveň trailů vás mile překvapí. Expedice jsou určeny pro horská nebo silniční kola, vždy s českým cyklo-průvodcem, který šlape s vámi.

Aktivně vpřed

podle pravidel

úspěch v teamu

pro radost

pro zdraví

Pocity z vydařené cyklo-projížďky jsou skvělé. Každá jízda je jiná. Zkuste vše umocnit tím, že pojedete poprvé. Prvenstvím může být váš start na novém kontinentě nebo čerstvá stopa vašeho kola v nedávno padlém popelu kamčatské sopky. Expedice je organizačně náročný podnik, proto rádi pomůžeme. Kola povezete svoje. Vždy se jedou trasy, které jsou posouzené specialistou na cyklo-traily a předem projeté. Nic s sebou netaháte, máte zázemí. Akce jsou primárně sportovní, nicméně se věnujeme i místní kultuře a přírodě. Pokud dáváte přednost silničním kolům, tak nabízíme spíše luxusnější prostředí v Evropě (vhodné pro dvojice nebo rodinky), případně kratší, několikadenní akce.

Chci na kola!

Nezávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.