Kamčatka MTB

Září 2020, 14 dní

Dálný Východ je cestovatelsky velmi atraktivní. V ruské části regionu je světoznámá Kamčatka, kam se společně vypravíme. Horská kola jsou tam něčím novým, takže můžete zažít i pocit objevitele a podělit se s přáteli o cenné „selfíčko“.

Místní průvodci v 4×4 autech i náš cyklo-průvodce budou s vámi; v tomto náročném terénu opravdu nenecháváme nic náhodě. Ubytování v chatce a ve stanu, kempovací výbavu dodáme, vy potřebujete dobrý spacák. Můžeme zažít i první sněhový poprašek, ve výškách teploty i trochu pod nulou. Kola berete svoje, pomůžeme s přepravou i s vízy. 

Cesta
Letenku do/z Petropavlosk si každý zajistí sám, my pomůžeme s rezervací a s přepravou kol
Zdraví
Není třeba očkování apod. Budeme vyžadovat kladné vyjádření ošetřujícího lékaře k vaší účasti.
Ubytování
Na začátku a konci expedice ubytování v jednoduchém hotelu a v Chatkách, několik nocí ve stanu. Vezměte si teplý spacák.
Strava
Vaří se z vezených zásob. Při pobytu ve městě (začátek, konec) je možnost restaurace. Počítejte spíše s jednoduchými podmínkami.
Servis
Jeden náš cyklo-průvodce bude jezdit stále s vámi. Dva místní průvodci řeší dopravu a stavění tábora.
Bezpečnost
bez rizik
Víza
Zajistíme turistická víza
Extra
je možný +1 den v Moskvě, po dohodě a na cestě zpět
Cena

55.000 Kč/os

Chci jet s vámi!

Nazávazná poptávka


Souhlasím s tím, že mé kontaktní údaje a přiřazení všech dotazů jsou trvale uloženy.*

Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.