Safari v Africe

Vnímejte divočinu všemi smysly a nechte se okouzlit nespoutanou africkou přírodou. Pozorujte divokou zvěř z bezprostřední blízkosti ze sedadla expedičního Land Roveru nebo přímo z tábora v buši.

Dobrodružství

parky i divočina

pěšky i autem

nádherná příroda

Odborný průvodce

Navštivte s námi parky a rezervace, kde můžete spatřit celou Big 5, tzv. velkou pětku: nosorožce, buvola, slona, lva a leoparda. Kromě nejznámějšího Krugerova parku jsou tu i jiné unikátní parky jako Chobe v Botswaně, Etosha v Namibii nebo některý z více jak 50 safari parků na jihu Afriky. Vydejte se do unikátní vnitrozemské delty řeky Okavango – gigantického sladkovodního močálu, který přitahuje velké množství zvěře z pouště Kalahari.

Zachyťte s námi neopakovatelné momenty objektivem svého fotoaparátu. Zkušený fotograf vám rád poradí, jak získat ty nejlepší snímky. Nemusíte hodiny čekat, než se zvěř objeví, náš scout vás zavede na ty nejlepší lokality.

Chci na safari!

Nezávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.