JÓGA A ZDRAVÍ

Namíchejte si elixír osvěžení: klid, zdravá strava a cvičení. Vystupte z kolotoče stereotypu. Teď je čas přehodit výhybku. Vaši blízcí vám projeví lásku a pochopení nejlépe tím, že vás na dva týdny propustí. Příjemné prostředí a exotická kultura dobijí vaše záložní baterie a zkušený lektor jógy je nablízku.

na míru

přitažlivý program

nově i tradičně

Přátelsky v teamu

poznat sebe

Asi se shodneme, že základem zdravého životního stylu je pár dní bez zátěže a stresu, a to alespoň jednou za rok. Ve spolupráci se cvičiteli jógy jsme pro vás připravili balíček, který splňuje všechny současné i tradiční přístupy k regeneraci. Cvičení bude probíhat několikrát denně, vždy za osobní účasti našeho certifikovaného lektora. Stravovat se začínáme společně, lehkou ovocnou snídaní. Během dne je jídlo organizováno samostatně nebo ve skupinkách, malé restaurace jsou v sousedství a z domorodých políček a oceánu berou vždy čerstvé suroviny. Tento typ expedic nabízíme jak v exotických destinacích, tak také v Evropě. Po dohodě je možné zorganizovat náročnější akci na spirituálně jedinečná místa v Africe, na Sibiři a podobně. Kromě cvičebních pobytů zajišťujeme i speciální konzultační pobyty pro lektory přímo v Indii.

Nejbližší expedice:

Chci na expedici za zdravím!

Nezávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.