Cyklo-parník Friesland 2021

Říjen 2022, týden nebo jen 4 dny.

Skvělé řešení pro ty, kteří chtějí prožít několik dní volna opravdu aktivně a přitom pohodlně. Friesland je jedinečná oblast na severu Nizozemí, spíše zemědělská s malinkými městečky. Vše je propojeno cestami, a to jak pozemními, tak i vodními.

Obytný motorový člun poskytuje pohodlné ubytování pro 4-5 cyklistů. Loď pluje po kanálech přes den, v noci se kotví. Trasy budou plánovány tak, aby se večer přijíždělo do jiného místa. Cyklisté mají dvě oddělené kajuty a sociální zařízení. Posádka a cyklo-průvodce mají jednu kajutu na přídi. Společný salon a kuchyňka slouží pro pobyt v případě deště, jinak je možné být na horní palubě venku.

Pojede se na vlastních kolech, která na místo dopravíme z ČR, to vám dá možnost buď se rychle přesunout osobním autem nebo i letecky, prioritou je pohodlí. 

Cesta

Expedice začíná a končí ve městě Sneek. Je vhodné využít letecké spojení na letiště Amsterodam a odtud vlak. Součástí kalkulace je doprava kol a velkých zavazadel z ČR do Sneek a zpět, můžete využít i nízkonákladové společnosti.

Zdraví

Bez zdravotních rizik.

Ubytování

Na luxusní jachtě, pro cyklisty jsou dvě kajuty – jedna se dvojlůžkem a druhá také dvojlůžko a nad ním třetí lůžko. Tyto dvě kajuty mají společné WC a sprchu. Posádka má samostatnou kajutu na přídi se svým WC. Kuchyňka s lednicí a plynovým sporákem. Salón s velkým stolem pro jídlo i volný čas. Horní paluba s venkovním sezením.

Strava

Vaříme si sami z průběžně nakupovaných surovin.

Servis

Dva scouti obsluhují loď, která se přesouvá po dohodnuté trase. Ráno se vyjíždí z místa přenocování nebo po krátkém přeplutí. Večer se setkáváme na dohodnutém místě, kde kotvíme přes noc. Jeden cyklo-průvodce je k dispozici pro jízdu s klienty. Součástí služeb je doprava kol a zavazadel z/do ČR. Scouti zajistí nákup dle dohody, základní vaření.

Bezpečnost

Nejsou bezpečnostní rizika.

Víza

Víza nejsou třeba.

Extra

Expedice nepočítá s volitelnými výlety. Během precizování itineráře je možné se dohodnout na různých místech a atrakcích, ale vždy předem. Finální itinerář bude přílohou smlouvy o zájezdu.

Cena

Cena zahrnuje:
– Pronájem, kauci a provoz lodi
– Dopravu kol a zavazadel ČR -Sneek a zpět
– Služby 2 scoutů a jednoho cyklo-průvodce
– Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
– Letenky nebo jinou formu dopravy do lokality Sneek
– Potraviny
– Individuální cestovní, úrazové a jiné pojištění
– Cokoliv, co není výslovně vyjmenováno ve výše uvedené sekci „cena zahrnuje“.

Chci jet s vámi!

Nazávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.