Divoká příroda

Přírodu máme v genech. Dlouhý vývoj našeho druhu je postaven na instinktech a harmonii, proto vašemu volání divočiny určitě vyhovte. Návrat do náruče přírody je přirozenou potřebou současného člověka. Podívejte se na aktuálně připravované expedice a vyberte si. Pro splnění zvláštních přání nás kontaktujte.

Poznej a pochop

Chraň různorodost

uč se odvaze

podpoř nápady

sdílej znalosti

Nabízíme kempování v přírodě, pozorování různých zajímavostí na noční obloze, nové lidi. Zaujmout může i návštěva věhlasných geografických klenotů – vodopádů, kaňonů, pohoří, průsmyků… Tato kategorie expedic je velmi široká a dává vám maximální volnost tématu, spojuje vlastně všechny naše expedice do jedné obecné. Je optimální pro cestovatele, kteří preferují zkušenost jako celek a budou se věnovat detailu buď teoreticky, nebo v další specializované expedici.

Rozhodně nepodceňujte příznaky cestovatelské abstinence, tj. náhlou a intenzivní potřebu obout si pohorky nebo zabalit batoh. Tyto stavy mohou být spouštěny šedou podzimní ulicí nebo šéfovou dlouhou a nudnou poradou. Právě v takových případech jsme tady pro vás.

Chci do divoké přírody!

Nezávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.