Kontakty

Safra-go s.r.o.

Josefa Sousedíka 1160, 755 01 Vsetín
IČO: 08118051

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 78387.

Kontaktní telefon: +420 604 119 957
E-mail: info@safra-go.cz

  • Jsme pojištěni proti úpadku u pojišťovny Union poisťovňa.
  • Certifikát platby do fondu (PDF)

Všeobecné obchodní podmínky Vám rádi zašleme na vyžádání e-mailem.

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Náš tým

Miro

Má za sebou vedení řady vědeckých a turistických expedic na různých kontinentech. Již několik let působí na jihu Afriky v oblasti obchodu a poradenství. Své služby a zkušenosti nabízí pro zajištění i vaší spokojené a úspěšné cesty.

Martin

Výborné znalosti místního terénu, propletence kultur a gastronomie jihu Afriky z desítky turistických a safari expedic je zárukou, že i vaše expedice bude životním zážitkem. Sám je náruživým fotografem a udělá vše pro to, abyste i vy ulovili ten nejlepší záběr, ať už při safari nebo na vysokohorském treku.

Patrik

Voda a ryby jsou jeho svět a je připraven vám v něm dělat průvodce. Lov na moři, v řekách i jezerech, naučí vás různé techniky lovu v afrických podmínkách. Je dobrým průvodcem v horách i ve skalách. Pracuje s klidem a rozvahou.

Radek

Zajímá ho všechno a brzy vás tím nadchne. Je pečlivý a spolehlivý, a proto mu svěřujeme péči o jemnou techniku, přístroje pro navigaci i satelitní komunikaci. Baví ho video, včetně úpravy a finálního střihu.