Lezení a hory

Také máte zkušenost, že lepší podmínky nabízejí spíše méně známé lokality? Poznejte obrovské prostory a úplnou svobodu: Dračí hory, Andy, Kamčatka, Ural a další. Poznejte skály, kde se tlačit nebudete a kde najdou své cesty všechny kategorie lezců.

Sportovně a čestně

s adrenalinem

v partě přátel

nové výzvy

nové techniky

Máme připravené destinace, které jsme vyzkoušeli, a jistě splní vaše představy o aktivním odpočinku s dávkou náročnosti, kterou si určíte sami. Jako většinu expedic, i tyto připravíme dopředu a spolu s vámi. Itinerář se bude opírat o naši logistickou podporu v místě, což vám umožní snáze se pohybovat i v komplikovanějším terénu. Bezpečnost je prioritou, proto musíme vaše požadavky někdy korigovat. Jedině tak se vrátíme s pěknými vzpomínkami. Naše akce jsou mimo kategorii vysokohorská turistika.

Expedice je možné doplnit o aktivity, které jsou klíčové v jiných našich expedicích a se kterými se můžete seznámit dále. Tato zpestření většinou řadíme ke konci expedice a jedná se buď o návštěvu nějakého přírodního parku, nebo kulturní lokality.

Chci na hory!

Nezávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.