Rybaření a lov

Objevte kouzlo nových lovišť. Nabízíme jiné druhy a jiné lovecké techniky, ale vždy intenzivní zážitky. Chyť a pusť je dnes běžná praxe, přesto pomůžeme se vším kolem vaší trofeje. Pokud jste již propadli těmto zálibám, tak vám s pochopením oznamujeme, že jsme v tom společně.

Trpělivě a vytrvale

chyť a pusť

PODLE DOBRÝCH TRADIC

kapitální zážitky

VEDENI PŘÍRODOU

Mnoho rybářů a lovců si vyzkoušelo, jak je příjemné si domácí sezónu zpestřit nějakou expedicí v zahraničí. U nás je lov v některých obdobích buď zakázaný, nebo díky počasí méně pohodlný. To však jinde na světě může být právě naopak. Vydejte se za svou vášní v malé nebo větší skupině, na pár dní nebo na několik týdnů, jak budete chtít. S námi můžete muškařit v horských potocích Dračích hor nebo lovit na Sibiři.

Věděli jste, že výborné revíry jsou třeba v chladných vodách Jižní Ameriky? Vždy vás doprovodí náš scout – specialista na ryby a místní terén.

Zajistíme i program pro doprovod, který neloví.

Chci na lov!

Nezávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.