Lidé a zvyky

Učíme se vzorcům chování a myšlení již od mala a pak si jimi vykolíkujeme svět. S každou další kulturou, kterou poznáte, dostáváte novou inspiraci pro váš každodenní život. Změňte si úhel pohledu. Ochutnejte místní jídlo a pití, zapojte se do tance. Poslouchejte příběhy vyprávěné po generace.

Opravdové zážitky

Otevřený přístup

Osobní zkušenost

S úctou

Pokorně naslouchat

Přirozená zvědavost, nebo téměř vědecký zájem? Co vás vede k objevování nových kultur? V atraktivnosti rozhoduje zeměpisná vzdálenost velmi málo. Mnoho zajímavostí skýtá např. kultura a gastronomie v Portugalsku nebo v Itálii. Pozorujte, jak se kultury mísí a vznikají nové, např. v New Orleans nebo v Jeruzalémě. Vypravte se s námi i trochu dál, za kmeny a národy žijícími výrazně jinak, jakými jsou Křováci v Kalahari nebo kočovníci na severu Sibiře. Překvapí vás, jak málo materiálních věcí potřebují, aby byli šťastni.

Etno-expedice se líbí všem, kteří dokáží chodit s otevřenýma očima. Doporučujeme pro cestovatele, kteří vnímají emocionální a sociální podněty různé intenzity a rádi je vyhodnocují (sami v hlavě a/nebo s ostatními ve skupince).

Chci poznávat lidi a jejich zvyky!

Nezávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.