Toskánsko – kola v bavlnce

Duben 2022, v jednom týdnu dvě skupiny po 4 osobách

Harmonická krajina Toskánska vypadá na fotkách trochu kýčovitě a může se zdát, že jsme na vás připravili nějaký marketingový tah. Nicméně realita je opravdu romantická. Na klikatých silničkách potěšíte duši i potrápíte tělo. Navíc je duben v Toskánsku nádherný a tóny Vivaldiho jara uslyšíte všude kolem sebe. Ubytování je ve 4-lůžkových apartmánech v lázeňském městě. Mít maximální komfort, neznamená lenošit! Díky transportu vašich kol a zavazadel z/do ČR autem, vám stačí krátký let z Prahy nebo Vídně na letiště Pisa a hned ráno už se vydáváte do kopečků. Tato akce je vhodná pro široké výkonnostní spektrum cyklistů. V jednom týdnu jsou k dispozici dva apartmány v maximálním počtu 8 osob celkem. Co třeba udělat sportovní dovolenou pro dvě kamarádské rodinky? Aktivní muži se zničí v kopcích, a ženy s dětmi si zatím udělají chytrou projížďku pod ochranou našeho cyklo-průvodce.

Cesta

Expedice začíná a končí na letišti Pisa. Letenky si pořizuje každý sám, pomůžeme s rezervací. Kalkulace zahrnuje transfer z/na letiště mikrobusem a dále přepravu vašich kol a větších zavazadel autem z/do ČR.

Zdraví

Bez zdravotních rizik. Cyklisté plně odpovídají za volbu tras a tím fyzickou zátěž a za to, že mají sjednaná odpovídající zdravotní a úrazová pojištění.

Ubytování

Ubytování hotelového typu ve 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Bezpečné uložení kol.

Strava

Snídaně je součástí ubytování, ostatní jídla individuálně. Turistická oblast s velkým výběrem stravovacích zařízení. Na ubytování není kuchyňka.

Servis

K dispozici je cyklo-průvodce, který jezdí s vámi. Servis zahrnuje i dopravu kol a velkých zavazadel z/do ČR.

Bezpečnost

Bez bezpečnostních rizik.

Víza

Není třeba vízum.

Extra

Mezi ježdění je možné zařadit výlety do vyhlášených turistických lokalit, jako je Pisa nebo Florencie, obě pohodlně hromadnou dopravou (vlak) přímo do centra.

Cena

17.000 Kč/os.

Kalkulace předpokládá souběžný pobyt dvou skupin po 4 osobách.

Cena zahrnuje:
– Transfer z/na letiště Pisa
– Přepravu kol a zavazadel z/do ČR
– Služby cyklo-průvodce na místě
– Ubytování ve 4-lůžkových pokojích se snídaní
– Denně mikrobus pro vyvezení na trasu (zhruba 20 km denně)
– Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
– Letenky nebo jinou formu dopravy na letiště (nebo místo ubytování)
– Další stravu kromě snídaní
– Individuální úrazové a cestovní pojištění
– Jakékoliv položky neobsažené ve výše uvedené sekci „cena zahrnuje“.

Chci jet s vámi!

Nazávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.