Potápění a surf

Pro suchozemce budou teplé oceány a palmy vždy symbolem skvěle prožitého volného času. Po plážování hledáme pohyb a příležitostí je opravdu dost: surf, potápění, šnorchlování, kiting, jízda na koni. Ať už vyrazíte romanticky ve dvojici, nebo bujaře se svými přáteli, vaše sny se vyplní.

S respektem

odpovědně k přírodě

voda je život

zvídavě a hravě

vždy bezpečně

Čeká vás svět ticha i hukot vln na destinacích, které mile překvapí.

Jste parta aktivních lidí a hledáte opravdu autentickou atmosféru s nonstop životem? Tak pojeďte na surf, kite, nebo na místní plachetnice. Vyzkoušejte potápění s přístrojem nebo i šnorchlování. Poznejte, co baví místní mladé lidi, a nechte se inspirovat třeba účesem, oblékáním nebo jídlem.

Jste skupina spíše zkušených potápěčů, co ocení špičkovou destinaci s možností hloubkového potápění? Plně vybavené báze vám umožní brát s sebou jen to nejnutnější z výstroje. Zajistíme i kurz pro začátečníky, kteří pak mohou na jednodušší ponor s ostatními. Vhodně kombinujeme s jinými expedicemi, např. safari. Zajistíme atraktivní program i pro partnera/partnery, kteří se nepotápějí.

Nejbližší expedice:

Chci se potápět nebo surfovat!

Nezávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.