Yellow a Tiger Fish expedice

Únor 2023, na 14 dní

Pokud si myslíte, že adrenalin prvního lovu máte dávno
za sebou, tak se mýlíte. Chytat jiné druhy ryb v novém prostředí je jako začít od začátku. Na jihu Afriky jsou zajímavé endemické druhy, jejichž lov patří k velkým výzvám. Pojeďte na yellowfish a tigerfish.
Ryby lovíme s místním průvodcem zpravidla z lodě. Zajištěné ideální podmínky povedou k úspěchu i plné spokojenosti z lovu a pobytu. Skupinka 4 rybářů bude dva celé dny na lovu yellowfish (3 noci) a čtyři celé dny na Tigerfish (5 nocí). Naše druhá lokalita je blízko oceánu
a tak můžete jeden den strávit na moři lovem tuňáka
a ostatních mořských ryb. Ubytování je kombinace stan, penzion, chatka. Vše čisté a bezpečné.

Cesta

Expedice začíná a končí na mezinárodním letišti Johannesburg. Pozemní doprava je zajištěna 4×4 vozidlem. Letenku si každý pořizuje sám, pomůžeme s její rezervací.

Zdraví

Oblast je bez zdravotních rizik.

Ubytování

Na první lokalitě je plánováno spaní ve stanu na 3 noci, vysoký stan, spaní na skládacím lehátku. Další noci jsou kombinace penzion a chatka. Vždy dvoulůžkové pokoje, sociálka buď přímo k pokoji, nebo společná pro naše pokoje.

Strava

Vaříme si sami ze zásob nakoupených v supermarketu, ubytování mají jednoduchou a vybavenou kuchyňku. Dále je i možnost stravovat se v restauraci (po dohodě, platba individuálně).

Servis

Zajistíme transport 4×4 vozidlem, na všech lokalitách loď pro rybáře, scout je s vámi po celou dobu expedice (český spolupracovník).

Bezpečnost

Navštívené oblasti jsou z hlediska kriminality bezpečné. V lokalitách lovu se vyskytuje divoká zvěř, nelze se volně pohybovat mimo ubytování.
Na lodích není dovoleno požívat alkohol.

Víza

Pro pasy ČR nejsou třeba víza. Cestujete-li na jiný pas, je na vás, abyste si zjistili potřebné informace. S případným vyzvednutím víza pomůžeme.

Extra

Během expedice je možné na jeden den lovit na moři (deepseafishing), jedná se o velký pevný motorový člun (ne gumák), kde máte k dispozici vhodné pruty a návnady. Vyplouvá se brzy ráno, návrat kolem poledne. Cesta k oceánu a jedna noc tam je plánována a rozpočtována pro všechny. Poplatek za člun na moře si platíte individuálně.

CENA

59.000 Kč/os
Kalkulace je pro 4 rybáře, 12dní (+ 2 dny cesta = 14d)

Cena zahrnuje:
– Pozemní dopravu v jednom automobilu s vlekem a základní výbavou na kempování
– Ubytování – 3 noci stan, 8 nocí penzion a chatka (2lůžkový pokoj, povlečená postel)
– Loď pro lov YellowFish a loď pro lov TigerFish včetně paliva
– Služby scouta po celou dobu expedice
– Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
– Leteckou dopravu
– Stravu
– Pruty a jiné vybavení včetně nástrah
– Poplatek za loď pro mořský lov
– Jakoukoli další položku, která není výslovně uvedena výše v odstavci cena zahrnuje.

Chci jet s vámi!

Nazávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.