Kapři v teple

Leden 2023

Konec ledna je na jižní polokouli vrcholným létem, deště naplnily přehrady na optimální stav a voda je prohřátá. Pojedeme do JAR na opravdu velkou přehradu na řece Vaal. Přehrada má pozvolné a spíše písčité břehy i dno. Zázemí bude tvořit kemp na pozemku farmy, vybavený jednoduchými chatkami blízko vody. Mezi chatkou a vodou je možné si pohodlně rozložit vše, co potřebujete, včetně křesílek a přístřešků proti slunci. Loďka bude k dispozici. Loví se kapr a sumeček africký. Pruty berte vlastní, pomůžeme s jejich dopravou.

Vaříme si sami, obstaráme zásobování z města.

Vhodné pro skupinu 4-8 rybářů na 10denní pobyt.

Cesta

Expedice začíná a končí na letišti Johannesburg O.R. Tambo. Letenky si každý pořizuje sám, pomůžeme s jejich rezervací. Pozemní doprava na místo lovu a další logistika je zajištěna 4×4 vozidly a je v kalkulaci expedice.

Zdraví

Bez zdravotních rizik.

Ubytování

Pro ubytování a uložení zavazadel budou sloužit jednoduché chatky pro 4 osoby s palandami bez povlečení (jen povlečená matrace), lehký spacák
s sebou. Společné sociálky ve vedlejším objektu. Chatky jsou blízko vody (100m), u vody budete mít možnost si rozložit náčiní, křesílka a stanové přístřešky (kempovací výbavu v základní sestavě vezeme). Nafukovací člun s vesly je k dispozici. Pozemek je soukromý, bez volného pohybu cizích osob.

Strava

Vaříme si sami ze zásob pravidelně doplňovaných ze supermarketu, kam se bude jezdit dle potřeby. Na chatkách jsou chladničky pro uskladnění potravin. Vaříme na naší polní kuchyni.

Servis

Dva scouti, naši čeští spolupracovníci, zajištují veškerý servis včetně nákupů potravin, krmení pro ryby, vaření na polní kuchyni. Na začátku pobytu se společně vyřídí povolenka (formulář a poplatek na poště).

Bezpečnost

Nejsou bezpečnostní rizika.

Víza

Pro cestu na pas ČR nepotřebujete vízum.

Extra

Expedice nepočítá s volitelnými výlety. Pokud budete chtít zajet do města v rámci nákupů (jídlo nebo krmení pro ryby), je to bez problémů. Itinerář expedice je možné upravit, například je možné udělat krátké safari (dva dny) nebo jen návštěvu farmy s některými africkými zvířaty. Tyto úpravy se musí zapracovat do itineráře předem a jeho finální verze bude přílohou smlouvy o zájezdu.

Cena

35.000 Kč/os.

Kalkulace je pro skupinu 7 rybářů

Cena zahrnuje:
– Pozemní logistiku se dvěma 4×4 vozidly a polní kuchyní
– Základní kempovací výbavu a nafukovací člun pro krmení
– Zajištění povolenky
– Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
– Letenky
– Potraviny 
– Krmení pro ryby
– Cokoliv, co není výslovně jmenováno ve výše uvedené sekci „cena zahrnuje“.

Chci jet s vámi!

Nazávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.