Gastro-Tour Kapsko

Červenec-srpen 2022, 14 dní

Nejdéle osídlená část jihu Afriky je průsečíkem mnoha kultur. A jak tomu bývá i jinde ve světě, vznikne vždy něco výjimečného. Vína jsou asi nejznámější, ale poznáte i mnohé další speciality. Vše je navíc zasazené do stále divoké přírody, která vaše zážitky ještě zesílí. Úplným základem je grilování někde na horské chatě pod hvězdnou oblohou, zní to jednoduše, ale je to tak. Blízkost oceánu dává jistotu čerstvých ryb a všeho skvělého z moře. Jistě ochutnáme i tradiční Búrská jídla, která obsahují hodně zeleniny, vše velmi skvělé chuti. Postupné osídlování vnitrozemí probíhalo za velmi hrdinských podmínek na volských potazích. Maso se vezlo sušené a od té doby se technologie vyvinula v kulinářskou specialitu, kterou zcela jistě ochutnáme. Ubytování bude většinou v jednoduchých chatkách. Navštívíme i národní park se slony a další africkou zvěří. Bez malého safari byste Afriku neměli opouštět. 

Cesta

Přílet do Kapského města, odlet z Port Elizabeth přes Johannesburg zpět do Evropy. Letenku si každý pořizuje sám, pomůžeme s rezervací.

Zdraví

bez rizik

Ubytování

Chatky, povlečená postel, zpravidla dvoulůžkové pokoje.

Strava

Vybrané restaurace, doladíme při společném doladění itineráře.

Servis

Zajistíme dopravu 4×4 auty, dva naši scouti stále s vámi.

Bezpečnost

bez rizik

Víza

pro pasy ČR nejsou do JAR třeba víza

Extra

nejsou

Cena

60.000 Kč/os.

Chci jet s vámi!

Nazávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.