Kamčatka turistická 2022

Září 2022, 10 dní

Kamčatka je atraktivní turistickou destinací. Nabízíme v jedné expedici dvě skupiny – horská turistika a kola. Lokality budou z velké části stejné, takže skupiny můžete vhodně kombinovat. To dává větší prostor i pro vaše blízké, kteří netouží po velkých fyzických zátěžích, ale mají rádi přírodu a chtějí být s vámi. Kamčatka je nádherná.

Přesuny se realizují 4×4 auty takže lze vše vychutnat i ze základních táborů po trase. Počasí už bývá chladné, nepodceňte výbavu. Pomůžeme s dopravou kol, případně jiného turistického materiálu.

Skupina 8 osob. Je možné kombinovat i s jinou naší expedicí, buď v Rusku nebo v jihovýchodní Asii. 

Cesta

Expedice začíná a končí na letišti Petropavlovsk-Kamčatskij. Letenky si každý pořizuje sám, pomůžeme s jejich rezervací. Dále se pohybujeme vozidly 4×4 na lokality pro MTB nebo pěší turistiku.

Zdraví

Oblast bez zdravotních rizik. Pohyb v horském terénu a délka letu znamenají vyšší fyzickou zátěž, proto budeme vyžadovat vyjádření vašeho ošetřujícího lékaře, že zatížení zvládnete. Toto bude přílohou smlouvy o zájezdu.

Ubytování

První a poslední noc více-lůžkový pokoj v jednoduchém hotelu, ostatní noci jsou kombinace stanů a horských turistických ubytoven s velmi základním vybavením. Spacáky jsou k dispozici, z hygienického hlediska je vhodné mít buď svou vložku do spacáku nebo lépe lehký spacák.

Strava

První a poslední den se stravujeme individuálně ve městě. Dny v terénu se vaří z nakoupených zásob na polní kuchyni. V terénu nebude možné si něco nakoupit.

Servis

Pro skupinu horských kol bude k dispozici náš český cyklo-průvodce, který pojede s vámi. Dva místní průvodci zajišťují logistiku akce a vedou turistickou část expedice. Doprava 4×4 vozidly.

Bezpečnost
bez rizik
Víza

Víza zajistíme, kalkulace expedice zahrnuje i poplatek za turistické vízum. Vízum se dává přesně podle letenek. Pokud chcete udělat např. jeden den v Moskvě, tak už tak musíte mít koupené letenky před žádostí o vízum. Žádost je třeba vyřizovat minimálně měsíc před odletem.

Extra

Pro turistickou část expedice je možné na jeden den zorganizovat návštěvu pobřeží. Tato změna itineráře musí být ale udělána při přípravě, finální itinerář bude přílohou smlouvy o zájezdu.

Cena

Cena 76.000 Kč/os

Kalkulace pro 8 cestovatelů (cyklisté i turisté)

Cena zahrnuje:

– Pozemní přepravy 4×4 vozy
– Ubytování (hotel, turistická ubytovna, stany)
– Kempovací výbava
– Strava
– Služby českého cyklo-průvodce a dvou místních průvodců
– Zajištění víza
– Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
– Letenky
– Individuální pojištění
– Vše, co není vyjmenováno ve výše uvedené sekci „cena zahrnuje“.

Chci jet s vámi!

Nazávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.