Jóga fit Mosambik

Listopad 2022

Ve dvou termínech pořádáme 14denní expedici za zdravím i poznáním. Certifikovaný lektor jógy bude osobně přítomen a povede vás po celých 7 dní na pobřeží Indického oceánu v Mosambiku. Místem pro přílet a odlet je Johannesburg, pak se přesouváme luxusním mikrobusem k pobřeží. Na konci akce je 2denní safari v soukromé rezervaci, kde uvidíte celou velkou pětku od slona po lva. Ubytování v chatkách. Všude bude možnost se stravovat zdravě s množstvím ovoce a zeleniny.

Mezi cvičením si dopřejte krásné bílé pláže, a to jak k lenošení, tak i k vodním sportům od surfu po potápění. Atraktivní je návštěva domorodé vesnice s ochutnávkami jídel.

Malé letovisko má čilý noční život, takže se nudit nebudete.

Cesta
Přílet a odlet Johannesburg, do/z Mosambiku luxusním mikrobusem.
Zdraví

Oblast v Mosambiku je lehce malarická, poraďte se se svým lékařem, jaká ochrana bude pro vás optimální. Žlutá zimnice ani jiná očkování se do Mosambiku ani JAR nepožadují.

Ubytování

Ubytování ve 2 nebo 3 lůžkových pokojích. Společné sociální zařízení. Vše čisté a pravidelně uklízené. Samostatné ubytování (jedna osoba na pokoji je možné po dohodě a za příplatek u většiny destinací). Spaní v povlečené posteli. V Mosambiku je součástí ubytování krytá hala speciálně pro jógu.

Strava

Po dobu safari je plná penze. Na ubytování v Mosambiku bude ráno k dispozici ovocný bar a nápoj. Všechna další jídla si každý pořídí sám v místních restauracích, široký výběr stravovacích zařízení, dobrá kvalita, nízké ceny.

Servis

Po celou dobu pobytu v Mosambiku cvičí s vámi český certifikovaný lektor. Organizaci v Johannesburgu zajišťuje scout (náš český spolupracovník). Doprava a safari jsou zajištěny našimi ověřenými smluvními partnery.

Bezpečnost

Bezpečnostní rizika mohou nastat v Johannesburgu, proto se přesouváme z letiště přímo na hotel v hotelovém mikrobusu, neorganizujeme žádné návštěvy centra města. Mimo Johannesburg a v Mosambiku je situace klidná, samozřejmě je třeba dodržovat běžné zásady, jako je nebrat si sebou na vycházky velké obnosy peněz nebo chodit ověšeni fotoaparáty.

Víza

Do Mosambiku jsou třeba víza, která vám zajistíme na velvyslanectví v Berlíně. Kalkulace ceny tuto službu i poplatek za turistické vízum již obsahuje. Na vyřízení je třeba alespoň jeden měsíc a je potřeba již letenka. Do JAR nepotřebujete vízum, pokud cestujete na pas ČR. Pro jiné pasy může být aktuální situace jiná, je potřeba prověřit na domácím ministerstvu zahraničí. Případné vízum do JAR také vyřídíme (např. pro SK ve Vídni) za extra poplatek.

Extra

Při pobytu v Mosambiku je možnost doplňkových aktivit sportovních (potápění, surf, kiting, koně), ale i kulturních – návštěva vesnice, kde vyzkoušíte vaření, trhání kokosového ořechu a celkově zažijete atmosféru vesnice jako jedné rodiny. Letovisko Tofo má bujarý noční život, který si oblíbíte. Na dvoudenním safari máte v programu pobyt v buši a ranní a večerní projížďky za zvěří, vše bezpečně, ale přitom naživo.

CENA

36.000 Kč/os

 

Kalkulace je udělána pro celkem 16 osob ve dvou zhruba 8 členných skupinách, které se budou zhruba polovinou programu (jóga) překrývat.

Cena zahrnuje:
– Dopravu mikrobusem do/z Mosambiku
– Dopravu na/z safari na 2 dny včetně plné penze, ubytování ranní a večerní projížďky za zvěří
– Služby lektora jógy a scouta
– Snídaně formou ovocného baru (Mosambik), švédský stůl (hotel v Johnnesburgu)
– Zajištění jednovstupových turistických víz do Mosambiku včetně poplatku za vízum
– Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
– Letenky
– Stravu mimo snídaní a dvou dní plné penze (safari)
– Extra aktivity v Mosambiku
– Cestovní, úrazové a jiné individuální pojištění
– Vše, co není výslovně vyjmenováno ve výše uvedené sekci „cena zahrnuje“

Chci jet s vámi!

Nazávazná poptávka

Kontaktní formulář
Poznámka: Tento souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním zprávy. V případě zrušení budou Vaše údaje okamžitě vymazány. Další informace naleznete v podmínkách. Všechny pole označená hvězdičkou jsou povinná.