Rybaření na Labi

Termín: 2. – 6. červenec 2022

Popis: Rybářský workshop na lokalitě Valtýřov (Ústí nad Labem) hlavní tok Labe, úsek rychleji proudící řeky. Společný lov kapra, případně sumce a dalších druhů ryb. K dispozici jsou rybářská místa na soukromém pozemku se snadným přístupem k vodě. Hostenku k lovu pomůžeme zajistit. Pro přenocování bude k dispozici chatka v kempu. 

Čas a místo: Zahájení sobota 2.VII. 10 -12h, konec středa 6. VII. odpoledne, vždy lokalita Marina kemp Valtýřov http://marinakempvaltirov.cz/

Počet osob: max 10 rybářů 

Rozsah pojištění: Po dobu workshopu jste pojištění v rozsahu tuzemského cestovního pojištění do ČR u Union pojišťovny (zahrnuje i úrazové pojištění). Kromě toho je CK pojištěna proti úpadku.

Cena: 2.500 Kč/os

Cena zahrnuje: ubytování v chatce (50 m od vody) 4 osoby v chatce, parkování vozidla, přístup k vodě, služby scouta, pojištění

 Cena nezahrnuje: dopravu na místo a zpět, stravu (za příplatek je možné grilování).

Způsob platby: Převodem na účet. Níže na této stránce je nákupní formulář, kam vyplníte nezbytné údaje pro objednání a vyberete variantu služeb. Odešlete a na uvedený email Vám přijde souhrn toho, co jste objednali a bankovní spojení včetně variabilního symbolu. Poté uhradíte z vašeho účtu běžným způsobem.

Omezení, důležité informace: celý pobyt je na soukromém pozemku, tj. lov, ubytování, parkování. Je třeba se řídit platným Provozním řádem kempu. Hostenku pomůžeme zajistit. 

Detailní rozsah volitelných služeb: 

Dvě společná grilování (jednou uzenina, podruhé maso), pivo.

Rybářská povolenka (hostenka) – pro rybáře, kteří nemají povolení k lovu na této lokalitě. Služba spočívá ve vyřízení potřebných dokladů, cena nezahrnuje poplatek, který je vyměřen rybářským svazem. Objednáním této volitelné služby souhlasím s tím, že dodám svůj platný rybářský lístek pro vystavení hostenky včas, tj. nejpozději 6 pracovních dní před zahájením workshopu.

Tento workshop již proběhl, podívejte se na nabídku aktuálních workshopů.