Nové Mlýny 2023

Termín: 13. – 14. květen 2023

Popis: Rybářský workshop na lokalitě Nové Mlýny, střední nádrž na Dyji. Společný lov kapra. K dispozici jsou rybářská místa na břehu. Povolenku k lovu pomůžeme zajistit. Přenocování je možné buď ve vašem vlastním stanu (louka hned za hrází) nebo v chatce v kempu.

Čas a místo: Zahájení sobota 13. května 9-10h, ukončení v neděli 14. května odpoledne. Místo setkání: parkoviště osobních vozidel u budovy Rybníkářství Pohořelice, silnice č. 52 (Pasohlávky, N 48.883204, E16.600980, g-mapy).

Počet osob: Max 6 rybářů  

Rozsah pojištění: Po dobu workshopu jste pojištění v rozsahu tuzemského cestovního pojištění do ČR u Union pojišťovny (zahrnuje i úrazové pojištění). Kromě toho je CK pojištěna proti úpadku.

Cena: 2.200 Kč/os

Základní cena zahrnuje: povolenku na dva dny, parkování vozidla, služby scouta, pojištění, vyvážecí lodička (jedna pro skupinu), vozík pro převoz vybavení, občerstvení.

Cena nezahrnuje: dopravu na místo a zpět, stravu nad rámec jednoho grilování.

Způsob platby: Převodem na účet. Níže na této stránce je nákupní formulář, kam vyplníte nezbytné údaje pro objednání a vyberete variantu služeb. Odešlete a na uvedený email Vám přijde souhrn toho, co jste objednali a bankovní spojení včetně variabilního symbolu. Poté uhradíte z vašeho účtu běžným způsobem.

Omezení, důležité informace: místo u vody je na území rezervace, místo pro přenocování je mimo rezervaci, seznamte se s omezeními pro maloplošné chráněné území Věstonická nádrž (www.nature.cz). Chatku a parkování za plotem je možné využít v kempu (volitelná služba), jinak je parkování možné na veřejném parkovišti, ale je nehlídané. Pro pořízení povolenky je nutné na místě předložit platný rybářský lístek.

Detailní rozsah volitelných služeb: 

Ubytování v chatce v kempu (sociálky mimo chatku), povlečená postel, společně 3 os v chatce. V kempu je možné také parkovat auto za plotem. Kemp je vzdálen od místa rybaření 5km (dopravu kemp-lov zajistíme). Příplatek k základní ceně je 600 Kč/os.

Tento workshop již proběhl, podívejte se na nabídku aktuálních workshopů.