• SDÍLEJnové objevy
  • SDÍLEJ radost a přátelství
  • SDÍLEJrady a tipy

Jsme SAFRA-GO a naší doménou je Afrika, safari, cestování, divoká příroda a exotika. Pokud vás láká podniknout vysněnou cestu do Afriky, jsme tu my, abychom váš sen proměnili ve skutečnost.

Věříme, že kouzlo Afriky nejlépe objevíte v malé skupině při cestě podle vašeho přání. Plánování našich expedic stavíme na osobních zkušenostech a kontaktech, které jsme na jihu Afriky získali za více jak 10 let.

Naším heslem je maximální flexibilita a individuální přístup. Nejsme cestovní agentura, jsme poradci vaší individuální cesty. Proč se omezovat katalogovými destinacemi a pevnými termíny konvenčních nabídek? Cestujte a poznávejte svobodně a při tom s bezpečím a plnou podporou od nás.

Budeme s vámi i na cestách, pomůžeme s řízením terénního vozu, s komunikací v cizím jazyce, s dodržením dohodnutého itineráře expedice. Na to vše jsou připraveni naši scouti - zkušení a mluvící česky. Ti s vámi budou zodpovědně navrhovat itinerář expedice a to elektronicky i osobně, budou k dispozici i v terénu.

Služby vám zajistíme u místních partnerů zcela bez zprostředkovatelů a přesně pak víte, kam jdou vaše peníze. S námi máte jistotu kvality za rozumnou cenu.

Kontaktujte nás i v případě, že o cestě do Afriky teprve uvažujete. Chceme znát vaše cestovatelské sny a rádi vám poradíme, jak je co nejlépe uskutečnit. Staňte se spolutvůrci své cesty.

Inspirujte se některou z našich připravovaných expedic. Rádi vás nabídkou provedeme, připravíme zcela novou expedici nebo kombinaci oblíbených lokalit. Podívejte se na fotografie pořízené na našich předešlých expedicích.

Kontakt

Práčská 113 , Praha 10,
+420 602 135 277
info@safra-go.cz

DOSTÁVÁTE NAŠE AKTUALITY?